Itthon is nagyarányú győzelemmel kezdtünk !

Százhalombattai KE  – PLER-Budapest 43:26(21:9)

Vasárnap játszottuk első hazai mérkőzésünket, ahol a PLER-Budapest csapatát fogadtuk.
A PLER csapatát fiatal gyors játékosok alkotják, ezért egy gyors iramú sok gólos mérkőzésre számíthattunk.

Jól kezdtük a mérkőzést hátul stabil volt a védelem ami ellen a PLER fiataljai nem igazán tudtak mit csinálni, elől rendre jó megoldásokat választottunk és gólokkal fejeztükbe a támadásainkat. 10.percben 6-1-re , a 17.percben már 11-3-ra vezettünk. A PLER csapata taktikát váltott és elkezdte játszani támadásban a 7-6-ot ezáltal tudták több gólt szerezni, de elől mindig tudtunk válaszolni, így a félidőre kialakult már a nagy arányú különbség 21-9.
A második félidőben alább hagyott a koncentráció főként védekezésben így az ellenfél többször is könnyű ziccereket tudott lőni amit egész jó százalékkal ki is használtak. Elől a második félidőben is stabilak tudtunk maradni, így nem kellett izgulni azon, hogy mi lesz a mérkőzés végkimenetele. Nagy arányú győzelmmel zártuk le az első hazai mérkőzésünket is.

SZKE: Róth(k) – Pap 6, Tarjányi D. 3, Fiar 1, Tóth 7, Keresztes 11(1) ,Bálint 3.
Cs.: Nagy (k) – Tarjányi P., Rádler 2, Koncsár 5, Cseh, Minárovits, Kónya 3, Kedves 2.
Edző: Kovács Gergely

Következő mérkőzésünket a szintén veretlen Csepel DSE otthonában játszunk Szeptember 28.-án.
A következő hazai mérkőzésünket pedig Október 5.-én játszuk ahol a Pénzügyőr csapatát fogadjuk.