Fájó vereség hazai pályán az Üllőtől…

Százhalombattai KE – Üllői VKSK 26-28(13-13)

Mérkőzés fontos volt számunkra, hogy ott tudjunk maradni az élmezőnyben és az első helyezettől ne kerüljünk túl messze. Üllő csapata a rossz szezon kezdés után úgy érkezett, hozzánk hogy 6 meccs óta veretlenek voltak , így mindenképpen egy szoros mérkőzésre számítottunk.

Az első félidőt a csapatok sok hibával kezdték meg támadásban, de hátul jól védekezett mindkét együttes. A félidő derekára inkább mi diktálni az iramot, de nem tudtunk ellépni az ellenféltől így a félidőre döntetlennel vonulhattunk az öltözőbe.
A második félidőre egy sokkal jobban játszó Üllő jött ki a pályára, mi pedig nem tudtuk velük felvenni a ritmust. A félidő első 10 percében még tudtuk követni az eredményt, de a 45.perctől már sem támadásban, sem védekezésben nem voltunk velük egy szinten. Az utolsó 10 percben sok kérdés nem maradt, csak az eredményt tudtuk kozmetikázni a végére.

Mérkőzés alakulása: 5.p 1-2, 10.p 4-5, 15.p 8-8, 20.p 11-10, 25.p 12-12, 30.p 13-13, 35.p 15-16, 40.p 16-17, 45.p 18-23, 50.p 20-25, 55.p 23-28, 60.p 26-28

SZKE:Nagy(k) – Pap 4, Fiar 4, Kónya 8(2), Tarjányi D. 1, Koncsár 5, Keresztes 2,
Cs.:Pásztor(k) – Kedves 1, Tarjányi P., Bálint 1, Veres, Rádler, Fehér, Smid, Minárovits.
Edző: Kovács Gergely