Sorsolások

NB I/B férfi felnőtt nyugat

DátumMérkőzésIdőHelyszínMérkőzés nap
Százhalombatta Városi Sportcsarnokszombat
Lauber Dezső Városi Sportcsarnok (Pécs)szombat
Százhalombatta Városi Sportcsarnokszombat
Urányi János Sportcsarnok Balatonboglár (NEKA)szombat
Százhalombatta Városi Sportcsarnokszombat
Százhalombatta Városi Sportcsarnokszombat
Földi Imre Sportcsarnok Tatabányaszombat
Százhalombatta Városi Sportcsarnokszombat
Sportcsarnok Szigetszentmiklósvasárnap
Százhalombatta Városi Sportcsarnokszombat
Tatai Sportcsarnokszombat
Százhalombatta Városi Sportcsarnokszombat
Vecsés hazai pálya (Üllő)vasárnap
Győr Egyetemi Sportcsarnokvasárnap
Százhalombatta Városi Sportcsarnokszombat
Városi Sportcsarnok Csurgóvasárnap
Városi Sportcentrum Ajkavasárnap
Százhalombatta Városi Sportcsarnokszombat
Lőrinci Sportcsarnok (PLER)szombat
Százhalombatta Városi Sportcsarnokszombat
Szabadidőközpont Balatonfüredvasárnap
Százhalombatta Városi Sportcsarnokszombat
Veszprém Városi Sportcsarnok (régi csarnok)szombat
Százhalombatta Városi Sportcsarnokszombat

Férfi Ifjúsági II. osztály – Nyugat

DátumMérkőzésIdőMérkőzés nap
szombat
vasárnap
szombat
vasárnap
szombat
szombat
vasárnap
szombat
szombat
szombat
vasárnap
péntek
vasárnap
vasárnap
vasárnap
vasárnap
szerda
vasárnap
csütörtök
szombat
vasárnap
szombat

Fiú serdülő II. osztály - Nyugat

DátumMérkőzésIdőMérkőzés nap
szombat
vasárnap
szombat
vasárnap
szombat
vasárnap
vasárnap
péntek
szombat
szombat
vasárnap
vasárnap
vasárnap
vasárnap
vasárnap
vasárnap
szerda
vasárnap
szombat
szombat
kedd
szombat

Pest megyei férfi felnőtt-A csoport

Dátum Mérkőzés Idő Mérkőzés nap
vasárnap
szombat
szombat
vasárnap
vasárnap
vasárnap
szombat
szombat
szombat
szombat
szombat
vasárnap
szombat
vasárnap
szombat
szombat
vasárnap
vasárnap
vasárnap
szombat
hétfő
vasárnap
vasárnap
szombat

Pest megyei férfi felnőtt-B csoport

Dátum Mérkőzés Idő Mérkőzés nap
szombat
szombat
vasárnap
szombat
péntek
vasárnap
vasárnap
szombat
vasárnap
szombat
szombat
szombat
vasárnap
vasárnap
vasárnap
szombat
szombat
vasárnap
vasárnap
Szerda
vasárnap
vasárnap
szombat

Pest megyei női felnőtt-A csoport

Dátum Mérkőzés Idő Mérkőzés nap
szombat
szombat
vasárnap
vasárnap
vasárnap
szombat
szombat
vasárnap
szombat
szombat
vasárnap
vasárnap
szombat
szombat
szombat
vasárnap

Pest megyei női ifjúsági-A csoport

Dátum Mérkőzés Idő Mérkőzés nap
szombat
szombat
vasárnap
vasárnap
szombat
szombat
hétfő
vasárnap
szombat
szombat
vasárnap
vasárnap
szombat
szombat
szombat
szombat
vasárnap